Dāmu seansi Apollo Kino

"Maģiskā Maika pēdējā deja" - 8. februārī !

Aicinām apmeklēt dāmas un kungus Apollo Kino Dāmu seansus un lieliski pavadīt vakaru, nobaudīt uzkodas un dzērienus, kurus būs sarūpējuši Apollo Kino sadarbības partneri, kā arī nepalaist garām unikālu iespēju - ar jautro un juteklisko džaivu, pārsteigumu pilno ča ča ča un kaislīgi-juteklisko rumbu pirms seansa sākuma Jūs aizraus dejotāji no deju skolas U Dance: Maksims Gorelovs, Marija Ance Reča (Apollo Kino Akropole Rīga),  Artjoms Spradziņš, Polina Sofjina, Andrejs Griņevičs, Aleksandra Ručkovska (Apollo Kino Plaza). 

Laimē iespēju tikt pie balvas un apmeklēt Londonas Karaliskās Operas izrādi "Seviljas bārddzinis" Apollo Kino! Viss, kas tev jādara - jāapmeklē Dāmu seanss Apollo Kino Akropole Rīga, Apollo Kino Plaza vai Apollo Kino Domina, bet mēs izlozēsim vienu laimīgo katrā kinoteātrī, kurš saņems 2 biļetes uz izrādi Apollo Kino Akropole Rīga - 17. martā vai Apollo Kino Plaza - 19. martā.

Pirms filmas Jūs sagaidīs:
- uzkodas
- dzērieni
- priekšnesumi no atbalstītājiem

No sadarbības partneriem:
           

Filmas garums: 1h 47min

Reitings: Līdz 16 g.v. - neiesakām

Par filmu:
Pēc neveiksmīga biznesa darījuma, kas novedis viņu bankrotā un spiedis piestrādāt Floridā par bārmeni, Maģiskais Maiks Leins atkal kāpj uz skatuves. Cerot atgūt zudušo slavu, Maiks dodas uz Londonu līdzi kādai bagātai dāmai, kuras vilinošajam piedāvājumam viņš nevar atteikt. Kad nāk klajā viņas patiesie nodomi, Maikam nākas likt uz spēles pilnīgi visu, lai sagatavotu jauno, seksīgo dejotāju trupu lielajam iznācienam.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti Apollo Kino mājaslapā un sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat, ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas Apollo Kino mājaslapā un sociālajos tīklos Facebook un Instagram.